Ana sayfa Genel İstanbul Bilim Üniversitesi Zam Şampiyonu

İstanbul Bilim Üniversitesi Zam Şampiyonu

PAYLAŞ
İstanbul Bilim Üniversitesi Zam Şampiyonu 2
Bilim Üniversitesi Hemşirelik

    2015-2016 öğretim yılının bitmesi ile beraber yıllık artış (zam!) miktarlarını açıklayan İstanbul Bilim Üniversitesi öğrencilerini epey zor durumda bıraktı.

Gün içerisinde eski öğrencilerine mesaj yolu ile yıllık üniversite öğretim ücretlerini bildiren İstanbul Bilim Üniversitesi öğrenci işleri epey tepki ile karşılaştı. 2015 yılı içerisinde Florence Nightingale Hemşirelik Yüksekokulu 2.sınıf için kayıt yaptıran öğrencilerinden KDV dahil peşin fiyat 14.672.00 Türk Lirası alırken yeni dönemde ki mükemmel artış velileri ve öğrencileri zor durumda bıraktı.

Bilim Üniversitesi Hemşirelik
Bilim Üniversitesi Hemşirelik

2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı Florence Nightingale Hastanesi Hemşirelik Yüksekokulu KDV dahil %5 peşin ödeme iskontolu 20.315.00 TL olarak belirlendi. Yaklaşık %10 olarak beklenen zam miktarı öğrencilere yaklaşık %38-%39 olarak dönüş yapmış bulunmaktadır. Bir yıl içerisinde 5643 liralık bir zam yapılmıştır.

Diğer bölümler hakkında bilgi sahibi olmamamıza rağmen, aldığımız duyumlar belirlediğimiz yüzdelik dilimlerin çok üzerinde olduğu yönündedir. Geçtiğimiz seneler içerisinde Özel Eğitim kurumları için Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen yıllık artış miktarlarının özel lisans ve ön lisans eğitimi veren

Yüksekokullar ve Fakülteler için de Yüksek Öğretim Kurulu tarafından bir sınır getirilmesini istiyoruz.

 

 

İŞTE O SMS

bilim üniversitesi zam mesajı
Bilim Üniversitesi Zam Mesajı
İMZA KAMPANYASI SONLANDIRILMIŞTIR VE GEREKLİ KURUMLARA TESLİM EDİLECEKTİR !

 

İMZA KAMPANYASI:  Tıkla ve Kampanyaya Destek Ol !

#bilimunvfahiszam
#bilimunvfahiszam

 

Not: Başlattığımız kampanya ve HemsirelerSitesi.Net üzerinde paylaşılan metin sadece kurumun ücretleri ile alakalıdır, tarafımızca T.C. İstanbul Bilim Üniversitesi’ni karalamak veya kötülemek yönünde hiç bir fikir beyan edilmemiştir. Kurumu zedelemeye ve lekemeye yönelik hiç bir nefret söylemi yer almamaktadır. İmza kampanyası içerisinde yer alan tüm yorumlar bireysel olarak şahıslara aittir. Karşılaşılan tüm olumsuz yorumlardan websitemiz sorumlu değildir.

 

 

Bir önceki yazımız olan Hemşirelik Girişimcilik Projesi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Telegramda bizi takip edin

4 YORUMLAR

  1. Okul ve okul öğrencileri adına güzel bir kampanya başlatmışsınız, çok teşekkür ediyoruz.

  2. Öğretim hakkı gibi bir hakkın bu kadar tecavüz edilebilir olmaması gerekiyor. Maalesef bunlar ciddi bir şekilde denetlenmiyor.

Yorumu Gönder

Please enter your comment!
İsminiz