Ana sayfa Genel Hemşire Ayşegül Terzi’ye Çirkin Saldırı !

Hemşire Ayşegül Terzi’ye Çirkin Saldırı !

PAYLAŞ
Hemşire Ayşegül Terzi'ye Çirkin Saldırı ! 2
aysegul-terzi-sosyal-medya

İstanbul Maslak’ta özel bir hastanede hemşirelik yapmakta olan meslektaşımız  23 yaşında ki Ayşegül Terzi nöbet çıkışı çok çirkin bir saldırıya maruz kalmıştır. Evine gitmek üzere hazırlanan Ayşegül Terzi bindiği belediye otobüsünde kimliği belirlenemeyen şahıs tarafından darp edilmiştir.

Otobüste ki şahıs ilk olarak Ayşegül Terzi’ye sözlü olarak saldırıya geçiyor ve ”şort giyenler ölmeli” diyerek sesini yükseltiyor. Sonrasında ise bağıran bu şahıs, hemşiremizin yüzüne ”sen şeytansın” diyerek bir tekme atıyor. Sonrasında baygınlık geçiren genç hemşireyi babası hastaneye yetiştiriyor.

hemsire-aysegul-terzi
hemsire-aysegul-terzi

Ülkemizin geldiği durumun ne kadar içler acısı olduğunu bu olay sonrasında yeterince anlayabildiğinizi umuyoruz ! Koskoca belediye otobüsünde hiç mi savunmasız genç bir bayana şiddet uygulayan insanlık dışı şahısa müdahale edecek kimse yok mu diye düşünmüyor değiliz… Sorumluların ve o belediye otobüsü şöförünün İETT tarafından ihraç edilmesini ve hukuk karşısında yargılanmasını umut ediyoruz…

Meslektaşımız Sevgili Ayşegül Terzi’ye Çok Büyük Geçmiş Olsun Diliyoruz…

HemşirelerSitesi.Net Ailesi 

Bir önceki yazımız olan Prof. Dr. Canan Karatay (anlamak istemeyenlere) başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Telegramda bizi takip edin

3 YORUMLAR

  1. Maalesef ki insanların giyimlerine kuşamlarına müdahale eden yobaz bir toplum haline geldik, inşallah bunu yapanlar kısa sürede cezalandırılırlar.

  2. Hala insanları yaşam alanlarına karışmamayı öğrenemedik maalesef geri kalmış bir toplumuz. Hasta olsa tedavi için başvuracağı hemşireye doktora saldırır hale gelmiş insanlar, yazık!

  3. Çok üzücü bir durum haddimize olmayarak insanların giyimlerini ve ibadetlerini sorgular olmuşuz yüce Allahım bile hesap sormak için günümüzün bitmesini beklerken ön yargılı acımızca kararlar vermek büyük bir ahlaki çöküntü örneği.

Yorumu Gönder

Please enter your comment!
İsminiz